Intersell Technologie Światłowodowe

INTERsell technologie światłowodowe to firma oferująca nowoczesną technologię FTTH w formie przewodów światłowodowych, cieszących się szerokim zastosowaniem i znanych z dostarczania bezprzewodowego internetu. Kształcą pracowników poprzez profesjonalne szkolenia wydając certyfikaty, oferują sprzęt do kalibracji urządzeń, długoterminowy serwis i naprawę oraz możliwość zakupu w leasingu bądź wypożyczenia spawarki światłowodowej, reflektometru bądź innych urządzeń pomiarowych.

Aktualnie najlepsza technologia dla internetu, oferowana w przystępnych cenach. Wykorzystywane w branżach takich jak telekomunikacja, medycyna, przemysł samochodowy, oświetlenie. Do głównych zalet światłowodu zaliczamy szybkość przesyłu danych najwyższej jakości.Do utrzymania ich w czystości potrzebny jest tylko zestaw czyszczący do prac ze złączami światłowodów.

Z kolei akcesoria takie jak reflektometr optyczny niezbędne są w branży telekomunikacyjnej, zwłaszcza przy budowie światłowodów. Służy naprawie usterek i usuwaniu usterek przy sieci światłowodów.

 

Adres: ul. Kolejowa 28, 55-300 Środa Śląska

Telefon kontaktowy: 512 394 525

Poczta:  lukasz@intersell.pl

Strona internetowawww.intersell.pl

Dodaj opinię

Your email address will not be published.