Kancelaria Adwokacka Adwokat Wojciech Jamróz

Kancelaria Adwokacka Adwokata Wojciecha Jamroza to pewność, że nasze sprawy są w dobrych rękach. Już dzisiaj możesz skorzystać z doświadczenia i wiedzy tego prawnika

Obecnie coraz więcej polaków korzysta z pomocy prawnika. Wynika to zarówno z większej zamożności jak i zmiany podejścia do ochrony własnych interesów. Wielu naszych rodaków zaczęło zauważać, że po sprawiedliwość warto walczyć – i widać to w statystykach dotyczących angażowania prawników czy adwokatów. Jednak wybierać obsługę prawną należy z rozwagą, biorąc pod uwagę nie tylko opinie klientów danej kancelarii ale także doświadczenie czy wykształcenie. Dlatego warto wybierać optymalne rozwiązania a takim rozwiązaniem jest Kancelaria Adwokata Wojciecha Jamroza. Jego nieustępliwość i przenikliwość zdołała wyprowadzić wielu klientów z poważnych problemów. Przy tym prezentowany adwokat zawsze odznacza się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w prowadzone sprawy.

Oferta kancelarii jest bardzo szeroka i poza specjalizacjami takimi jak prawo karne czy cywilne oferuje profesjonalną obsługę prawną dla firm i przedsiębiorstw a w tym: pomoc w negocjacjach, sporządzanie umów, bieżąca obsługa prawna i administracyjna oraz windykacja i reprezentowanie danej firmy przed organami sądowymi.

 

Adres: Sobieskiego 4-6 m.4, 65-071 Zielona Góra

Telefon kontaktowy: 792 636 152

Poczta: kancelaria@adwokatjamroz.pl

Strona internetowa: http://adwokatjamroz.pl/

Dodaj opinię

Your email address will not be published.