Królestwo Rowerów

Prowadzenie sklepu internetowego to nasza pasja. Od ponad 4 lat zajmujemy się sprzedażą rowerów oraz części rowerowych online. Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy postanowili zamienić hobby w pracę i tak właśnie powstało Królestwo Rowerów.

Naszym największym atutem jest zamiłowanie do rowerów, o których wiemy praktycznie wszystko i chętnie dzielimy się naszą wiedzą z klientami. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego sprzętu. Z naszej pomocy korzysta wiele osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rowerami, ale także bardziej doświadczeni rowerzyści, którzy chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat konkretnych podzespołów.

Do każdego klienta podchodzimy personalnie, więc dobrze poznajemy jego potrzeby i dokonujemy na ich podstawie optymalnego wyboru. Nasz asortyment jest stale poszerzany o nowe produkty, które cechują się bardzo wysoką jakością oraz niezawodnością. Staramy się oferować sprzęt pochodzący jedynie od zaufanych producentów, aby sprzedawać naszym klientom to, co najlepsze.

Oprócz rowerów posiadamy wiele podzespołów oraz części eksploatacyjnych ciężko dostępnych w innych miejscach. Nasza oferta zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Profesjonalizm oraz indywidualne podejście sprawiły, że Rowerowe Królestwo zyskało pozycję lidera w branży i posiada grupę wiernych klientów. W internecie znajdziemy tysiące pozytywnych opinii na temat naszej działalności, co potwierdza kompetencje naszych pracowników oraz jakość oferowanego sprzętu.

Telefon kontaktowy: (+48) 516 758 148

Poczta: sklep@krolestworowerow.pl

Strona internetowa: www.krolestworowerow.pl

Comments are closed.