Perfect Dentalclinic

Ośrodek leczenia stomatologicznego Perfect Dentalclinic to profesjonalna placówka zrzeszająca szereg specjalistów z różnych dziedzin, mieszcząca się w Gdańsku. Powstała z inicjatywy stomatologa dr Marka Markiewicza, który jest ekspertem do spraw implantologii oraz autorem innowacyjnej techniki regeneracji tkanki kostnej.

Perfect Dentalclinic zatrudnia profesjonalistów z różnych zakresów stomatologii, dzięki czemu może zagwarantować swoim pacjentom szeroką ofertę leczenia oraz kompleksową opiekę najlepszych lekarzy dentystów. Klinika Perfect Smile wykorzystuje najnowocześniejsze technologie leczenia stomatologiczne, z dbałością o każdy etap realizowanej usługi, od planowania leczenia z dokładnymi badaniami aż po jego wyniki końcowe. Perfect Dentalclinic zatrudnia specjalistów z takich dziedzin, jak: implantologia, protetyka, ortodoncja, leczenie kanałowe, a także medycyna estetyczna.

Świadczone przez klinikę Perfect Dentalclinic usługi odznaczają się jakością światowego poziomu, diagnostyka i leczenie przebiega bezstresowo, z zadbaniem o komfort pacjenta, który może być pewien, że powierza swój uśmiech najlepszemu zespołowi ekspertów.

Adres: Gdańsk, ul. Szymanowskiego 2

Telefon kontaktowy: +48 58 558 80 57

Pocztagarnizon@perfect-dentalclinic.com

Strona internetowa: http://perfect-dentalclinic.com/