Zyg Zak

Zyg Zak oferuje szeroki zakres produktów dla miłośników snowboardu. W ofercie znaleźć można wszystko – od desek na odzieży termicznej kończąc.

Zyg Zak działa na rynku od kilku lat i dostarcza swoim klientom wysokiej jakości produktów jakie niezbędne są aby móc poszaleć na stoku. Wśród nich znaleźć można między innymi: deski snowboardowe w różnych rozmiarach, wiązania o różnych parametrach tak aby jak najlepiej dobrać zestaw do indywidualnych preferencji, cały przegląd odzieży snowboardowej od spodni po gogle. Tak duży wybór gwarantuje, że każdy będzie w stanie skompletować pełen ekwipunek pozwalający na bezstresowe szaleństwo na stoku.

Sklep gwarantuje, że wszystkie produkty pochodzą od zaufanych producentów, których sprzęt sprawdził się do tej pory w niejednej eskapadzie. Oferta sklepu może różnić się i ulegać sezonowości. Część produktów jest powoli wyprzedawana podczas gdy część dopiero wchodzi do oferty. Warto zapoznać się z zakładką promocje gdyż znajdują się tam atrakcyjne rabaty na określone modele desek, butów czy wiązań.

Adres: ul. Środkowa 182, 34-405 Białka TatrzańskaTelefon kontaktowy: +48 725 149 686

Poczta: info@zygzaksnow.pl

Strona internetowa: https://zygzaksnow.pl

Dodaj opinię

Your email address will not be published.