Kancelaria Adwokacka NKR

Na rynku działa wiele kancelarii prawnych, natomiast niewiele z nich może pochwalić się indywidualnym podejściem do klienta i ponad tysiącem wygranych spraw. Kancelaria Prawna NKR to grupa doskonałych prawników, którzy posiadają rozległą wiedzę w wielu gałęziach prawa. Rozległą wiedza oraz doświadczenia rzutują pozytywnie na jakość świadczonych usług. Kancelaria słynie z doradztwa prawnego na najwyższym poziomie – pracownicy podchodzą indywidualnie do każdego klienta, dzięki czemu ich porady są bardzo precyzyjne i trafne. Pierwsze spotkanie jest bezpłatne, więc istnieje możliwość osobistego sprawdzenia poziomu oferowanych usług. Dla osób zakładających bądź już prowadzących własną działalność kancelaria przygotowała pomoc w rozpoczęciu działalności przy zakładaniu i rejestracji spółek prawa handlowego, opiniowaniu umów cywilnoprawnych, analizie kontraktów klientów oraz wiele innych pomocnych działań.

Alimenty

Lata działalności na rynku pozwoliły nabrać naszej kancelarii doświadczenia w prowadzeniu spraw alimentowych. Nasi prawnicy to specjaliści, którzy oferują poprowadzenie sprawy oraz doradztwo dotyczące tematu alimentów. Wielokrotnie nasi adwokaci pomagali klientom w bardzo ciężkich sytuacjach. Oferujemy pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm.

Porady prawne

Kancelaria Prawna NKR oferuje profesjonalne doradztwo prawne na terenie Katowic i Chorzowa. Umówienie się na spotkanie jest bardzo proste – wystarczy wysłać formularz przez naszą stronę, zadzwonić bądź skontaktować się drogą mailową. Pierwsza, 15-minutowa wizyta jest całkowicie bezpłatna – jako profesjonaliści pozwalamy naszym klientom na upewnienie się, że warto skorzystać z naszych usług.

Sprawy karne

Poszukują Państwo najlepszego adwokata do poprowadzenia sprawy karnej na terenie Katowic bądź Chorzowa? Prawnicy z Kancelarii Prawnej NKR to specjaliści z zakresu prawa karnego, którzy swoje sprawy prowadzą sumiennie i z należytą staranności o dobro klienta. Dzięki ogromnemu doświadczeniu adwokaci mogą pochwalić się wieloma sukcesami i usatysfakcjonowanymi klientami. Indywidualne podejście do każdej sprawy oraz duży zapał sprawiają, że Kancelaria NKR to najlepszy wybór.

Dane firmy:

adres: ul. Plac Pod Lipami 5, 40-467 Katowice

telefon: +48 32 603 61 68

e-mail: nkr@nkr.com.pl

strona internetowa: http://www.nkr.com.pl

Comments are closed.